Македонски | Shqip | English |

Jaguar X-Type 2.0d executive

Се продава од: Kiril 17 фев. 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Jaguar
Модел: X-Type
JAGUAR X-TYPE 2.0d 131KS 2005 godina bez nikakov problem, redosno servisirana. Registrirana so zelen karton. Oprema: 8 X airbag, chrome paket, ABS, DTC, BAS, climatronic, xenon, multifunkcionalen servo volan so komandi i podesuvanje po visina i dlabochina, paten kompjuter, avto pilot, greachi na predna shofershajbna, krem kozhen salon, parking senzori, el.stakla i retrovizori, al.bandazi so novi gumi, centralno zakluchuvanje, elektrichno podesuvanje na sedishta... prosechna potroshuvachka 5,7l/100km <BEZ ZAMENI>
Нема посетени огласи
Кон почеток