Македонски | Shqip | English |

Mazda 6 2.2 Dizel

Се продава од: Slave Dimitrov 21 апр. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 690 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 6
Се продава Mazda 6 2.2 дизел.
Моментално со 17” бандажи со добри зимски гуми. Има уште еден сет со 17” бандажи со добри летни гуми.
Опрема:
- Bi-Xenon (кратко и долго xenon светла)
- BOSE озвучение
- 8” андроид мултимедијален уред(Navigation, Bluetooth, USB)
- Cruise Control (темпомат)
- Команди на волан
- AFS (помошни светла во кривини)
- Паркинг сензори
- Паркинг камера
- Електрични ретровизори(собирање,отварање)
- Сензор за дожд
- Автоматски светла
- Автоматско затемнување на ретровизори
- Двозонска клима
- Затемнати задни стакла
- Преклопување на задни седишта + потпирач.
Колата е регистрирана со зелен картон до Август 2019, без никаков проблем. Може проверка по ваша желба било каде. Има поминато 197680km. По колата нема никакво вложување. Донесена е од Австрија со возење.
Контакт на телефон - 078293753.
Нема посетени огласи
Кон почеток