Македонски | Shqip | English |

Mercedes A 170

Се продава од: Nake 30 дек. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 170
Mercedes-Benz A 170CDI class elegance
Нема посетени огласи
Кон почеток