Македонски | Shqip | English |

Mercedes A180 cdi

Се продава од: Boban 13 мар. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
Mercedes a 180 cdi
Full oprema avantgard
Registriran so zelen karton do 12.2019
Kompletno servisiran so servisna kniska
Novi gumi
Bez zabeleski I dodatni vlozuvanja
Нема посетени огласи
Кон почеток