Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 280 CDI AVANGARDE -06

Се продава од: MERCEDES BENZ 15 мај 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 280
Se prodava MERCEDES BENZ E280CDI AVANGARDE 2006 god
Poveke info na 070903824
Нема посетени огласи
Кон почеток