Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML320 ITNO

Се продава од: xxx 21 апр. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 320
Kolata e vo odlicna sostojba. Registrirana do septemvri 2019 so zelen karton. Zimski Michelin gumi, koza, greaci na sedista, senzor za dozd, park senzori, elektricni sedista, 20 incni felni, xenon farovi i mnogu druga dodatna oprema.
Нема посетени огласи
Кон почеток