Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA CABRIO TWIN TOP 1.9 TDH TT MOZE ZAMENA

Се продава од: Ilija 15 мар. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Se prodava Opel Astra Cabrio Twin top 1.9 TDH TT
Kolata e so vo odlicna sostojba ,servisirana na vreme i ima originalna kilometraza,moze da se proveri vo Opel servis.
Kolata e so full oprema (navigacija.bord kompjuter....)
El.stakla
Elektricen krov
Aluminski bandasi 17ki
Angel eyes farovi i dr
MOZE I ZAMENA ZA VOZILO NAD 2010 GODINA ISKLUCIVO DIZEL(cenata za zamena e 4500 eur )
Нема посетени огласи
Кон почеток