Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 1.7

Се продава од: Nace 13 јун. 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Колата е во топ состојба може да се проба во секое време.Може замена за Лада Нива
Нема посетени огласи
Кон почеток