Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307

Се продава од: Никола 14 мар. 22:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Peugeot 307
2.0 HDI 100 KW 136 kojna,
240 000 km, 6 brzini, registrirana do 10.2019, napraven a-test na folii, smeneti zadni i predni plocki, elektronski retrovizori, dva kluca, kozni sedista, potpiraci na predni sedista,zimski + letni gumi, kolata e redovno odrzuvana i ne mnogu vozena se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo cena po dogovor - kontakt samo preku viber +491786519387
Нема посетени огласи
Кон почеток