Македонски | Shqip | English |

SEAT ALHAMBRA SARAN

Се продава од: Александар 20 мај 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 300 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Alhambra
Возилото е во одлична состојба
Нема посетени огласи
Кон почеток