Македонски | Shqip | English |

Odlicen Ducati Multistrada

Се продава од: Mimi 16 мај 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 380 ЕУР

Година: 2008
Локација: Струмица
Моторцикли : Спортски
Марка: Ducati
Модел: Multistrada
Neuvezuvan kupen od salon vo skopje na MK tabli reg do 03 2020 i glanc novi gumi glanc novi zvezdi i lanec kompletno servisiran spremen za sezona.Mal popust ama na lice mesto
Нема посетени огласи
Кон почеток