Македонски | Shqip | English |

Honda CBR600RR

Се продава од: Ratko Aladzov 20 мај 15:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2004
Локација: Струмица
Моторцикли : Спортски
Марка: Honda
Модел: CBR
MK Документи
Нови гуми
Регистриран до 01/2019
Нема посетени огласи
Кон почеток