Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato

Се продава од: bilal 20 апр. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Локација: Струмица
Возила : Патнички возила
Марка: Fiat
Модел: Ducato
Kombeto e vo odlicna sostojba redovno servisran 2.8 JTD Registrirano za 8+1 vo odlicna sostojba moze zamena so moja doplata za pogolmo
Нема посетени огласи
Кон почеток