Македонски | Shqip | English |

KRONE Standard cerada

Се продава од: NIKOLA 23 апр. 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струмица
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Krone
Prikolkata e vo odlicna sostojba.
Peskarena i farbana,
Povozje vo odlicna sostojba,
2 novi ploci za pod - odlicna sostojba,
Gumi solidni
registrirana do 10ti mesec 2019.
Godina na proizvodstvo 2007.
Нема посетени огласи
Кон почеток