Македонски | Shqip | English |

Edinecen krevet so dusek

Се продава од: Глигор 15 мар. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Локација: Струмица
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
Продавам два идентични кревета 190х100 со фиока и сосе душек.
Може да се купат одделно или заедно.
Цена на еден е 3000мкд

Бирото е со 3 фиоки и држач за тастатура на извлекување.
Цена: 1500мкд
Нема посетени огласи
Кон почеток