Македонски | Shqip | English |

Huawei P8 lite

Се продава од: Martin 23 мај 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД

Локација: Струмица
Марка: Huawei
Модел: P8 Lite
Se prodava Huawei p8 lite dobro socuvan bez nitu edna grebnatinka I se uste e pod garancija
Нема посетени огласи
Кон почеток