Македонски | Shqip | English |

Objektiv Canon 50 1.8

Се продава од: objektiv 16 мај 08:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 570 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 МКД

Локација: Струмица
Производи : Фотоапарати и додатоци
Prodavam objektiv Canon 50 1.8 mnogu malku koristen so uv zastiten filter info na tel 070 451 565 posle 17 casot
Нема посетени огласи
Кон почеток