Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na Strumica moze zamena

Се продава од: Mile 11 ное 00:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Струмица
Se prodava kuka vo centarot na gradot pomegu staroto kino i crkvata sv.Kiril i Metodij na 2 sprata sekoj sprat po 80-90 kvadrati i dvor od okolu 80 kvadrati. Moze i zamena za stan.
Нема посетени огласи
Кон почеток