Македонски | Shqip | English |

VILA SO DVORNO MESTO s Bansko

Се продава од: Petre 20 мај 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Bansko
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Струмица
Prodavam vila vo selo Bansko so golemo dvorno mesto.
Legalizirano objekt i pod objekt so imoten list.
Poveke informacii na telefon.
071630714
Нема посетени огласи
Кон почеток