Македонски | Shqip | English |

Plac na atraktivna lokacija 5min od Centar

Се продава од: Pavle Uzunov Вчера 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

20 000 ЕУР

Површина: 171 m2
Локација: Струмица
Se prodava atraktiven plac na ul Bitolska br 1a
Placot e spremen za gradba
Moze i zamena za stan so vasa ili moja doplaya !
Нема посетени огласи
Кон почеток