Македонски | Shqip | English |

3 soben opremen stan vo Strumica

Се продава од: Marija Petrova 21 апр. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: Risto Kjurciev 18
Површина: 84 m2
Локација: Струмица
Se prodava opremen stan 84 m2 plus terasa golema na ulica Risto Kjurciev 18 na 3 ti sprat. Stanot e vo odlicna sostojba ne e koristen mnogu. Za poveke informacii moze da ne dobiete na Viber ili Whatsup Broj:00491716386022 ili 00491608290724.
Нема посетени огласи
Кон почеток