Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI DO GRADSKIOT PARK

Оглас од претпријатие. Се продава од: Елком Струмица 20 мај 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

650 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 99 m2
Локација: Струмица
ЕЛКОМ ДООЕЛ СТРУМИЦА врши продажба на НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА, со локација на ул"Кирил Динков" до градскиот парк.

ТИПОВИ НА СТАНОВИ
- ОД 40 - 105м2 - со 1, 2 или 3 СПАЛНИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ
тел: 070/347-982
070/214-308
e-пошта: [email protected]
web страна: www.elkom.mk

каталог на станови

Нема посетени огласи
Кон почеток