Македонски | Shqip | English |

Gatar za bicenje trupci

Се продава од: Beqir 23 мај 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 ЕУР

Локација: Јегуновце, Тетово
Gatar za bicenje trupci marka BOSHUD,svajcarski so elek.motor 45kw,kapacitet 5m3 na cas.
Нема посетени огласи
Кон почеток