Македонски | Shqip | English |

BMW 535d

Се продава од: bmw 15 мар. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Боговиње, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 535
bmw 535 d
Нема посетени огласи
Кон почеток