Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 FSI

Се продава од: Антонио Вчера 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР   5 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Брвеница, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava :
Audi a4 2.0 FSI
96 kW
2006 godina
231 iljadi kilometri pominato

Od oprema ima:
Parking senzori
Board kompjuter
Elektrika na prozori
4x airbag
2-zonska klima
Centralno
ABS
Orginal 16 - aluminiumski felni so dunlop gumi
2 kluca so dalecinsko
Plus ima 4 letni gumi so felni
Se e original, ne e udreno, ne e prepravano nisto,
Нема посетени огласи
Кон почеток