Македонски | Shqip | English |

Volvo EC 240 BLC

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bageri -Kiperi-Mikseri 05 јун. 18:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Брвеница, Тетово
Возила : Градежни машини
Volvo EC 240 BLC
Godina: 2006
Motor: 135kW
Tezina: 25.900 kg
Klima


CENA PO DOGOVOR

Нема посетени огласи
Кон почеток