Македонски | Shqip | English |

MAN 41.414 NOSIVOT 27 TONA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bageri -Kiperi-Mikseri 14 мај 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Брвеница, Тетово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 32.364
MAN 41.414 Retarder Klima
Godina:2000
Dozvolena nosivost:26.790 kg
NOV UVOZ
REGISTRIRAN 1 GODINA
Нема посетени огласи
Кон почеток