Македонски | Shqip | English |

MAN TGS 35440 STETER NOV UVOZ

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bageri -Kiperi-Mikseri 13 мар. 17:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Брвеница, Тетово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGS
🆕NOV UVOZ 🚚🚜🚛🏎
🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

MAN TGS 35.440 STETER
Power:324 kW (441 PS)
Diesel
Gearbox manuel
Emission Class :Euro5
First Registration
10/2008
Air conditioning
Нема посетени огласи
Кон почеток