Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros 3241 MP II NOV UVOZ

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bageri -Kiperi-Mikseri 20 мај 12:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Брвеница, Тетово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
Mercedes Benz Actros 3236 MP II
Year: 2004
Milage;343.000
Euro 3

Ima plateni site davacki i Registriran 1 godina
Нема посетени огласи
Кон почеток