Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI NOV UVOZ 3 KOMADA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bageri -Kiperi-Mikseri 17 фев. 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Желино, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
NOV UVOZ NA PATNICKI VOZILA
PLATENI CARINI I REGISTRIRANI 1 GODINA !!!
Kontakt: 071-787-148
EOS KABRIO 2.0 FSI-2006
GOLF 5 TDI-2007
TOURAN VW 1.9 TDI 2006- DSG MENJAC

NOVI MODELI..! GOLF 5 1.9 TDI,
KAKO NOVI!!!
UNIKATENI.....BRZI...EKONOMICNI...I REGISTRIRANI 1 GODINA
Kontakt: 071-787-148

PLATENI CARINI I REGISTRIRANI 1 GODINA !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток