Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 TDI

Се продава од: Murat Вчера 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 299 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Теарце, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Full oprema so zimsi i letni gumi moze i zamena so ml 320 x5 q5 so moja doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток