Македонски | Shqip | English |

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

Се продава од: Avni Sherifi Вчера 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Теарце, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 330
Shitet BMW 330Ci E46 me regjistrim te Zvicres. Makina asht ne gjendje shum te mir. Me liber Servisi. Gumet para mas treja. Kushnicat para mas treja. Asht Full M Paket

Special
Federa me Wind
M3 E46 CSL Felga
Auspuh special
Angel Eyes
Mrezhen e Cabrioletit
DVD e shum sene qera

258000km shum i ruajtur

Per ma shum Info Viber 0041793670220
Нема посетени огласи
Кон почеток