Македонски | Shqip | English |

BMW 730d

Се продава од: Ylber 11 мар. 23:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 300 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Теарце, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 7-серии / BMW
Модел: 730
Bmw 730d
God: 2003
Full Oprema
Full Servis
Novi zimski gumi
8300 fix
bez zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток