Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

Се продава од: Irfan Денес 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Теарце, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Kolata e mnogu cuvana nema nikoja mana mnogu mala potrosuvacka moze i zamena so bmw so moja doplata.
Нема посетени огласи
Кон почеток