Македонски | Shqip | English |

Mercedes kamion 1217

Се продава од: mercedes 27 фев. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 800 ЕУР

Локација: Теарце, Тетово
Возила : Градежни машини
Se prodava mercedes kiper 1217 na vozna sostojba,moze i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток