Македонски | Shqip | English |

KAFEMAT KAFEMATI APARATI ZA KAFE ESPRESO MIA

Оглас од претпријатие. Се продава од: MIA-COMPANY 27 мар. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Тетово
Производи : За Ресторани и Кафулиња
WWW.MIASERVICE.MK
MIA TETOVO
Patarina Tetovo-Gostivar

Service Tetovo ; 044522700
070371845

ASTORIA
AURORA
BEZZERA
BFC
BRASILIA
LA SAN MARCO
LA CIMBALI
LA SCALA
LA SPAZIALE
LA FAEMAC
GAGGIA
FAEMA
WIBIEME
ELEKTRA
EMONEC
CARIMALI
PAVONI
RANCILIO
ROYAL
NUOVA SIMONELI
WEGA
FUTURMAT
LEDOMAT
MAZER
OBEL
DELOVI ZA KAFEMAT
DELOVI ZA KAFEMATI
DELOVI ZA APARATI
DELOVI ZA MASINI
PJESË KËMBIMI PËR ESPRESSO
Espresso machines spare parts and accessories MIA

/

Нема посетени огласи
Кон почеток