Македонски | Shqip | English |

Audi A3 Cabriolet 1.9 TDI

Се продава од: Bashkim 15 јан. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Бела
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Shitet vetura mjaft e ruajtur. Vetura nuk ësht e registruar. Me Shum foto mund me j dergu ne mail.
Нема посетени огласи
Кон почеток