Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva 1.3 cdti -07 full moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Денес 17:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.830 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 150 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Opel meriva 1.3 cdti
god 2006-7
Full oprema
klimatronik
Abs
Servo
Sirbag
Bird computer
Asr
Senzori
Stolici na grejenje
El stakla
Registrirano+zelen karton
Servisiran komplet
Doneseno od svajcarija
070827441
Нема посетени огласи
Кон почеток