Македонски | Shqip | English |

BMW 32O disel -99 full moze zamena full oprema

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Денес 18:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.550 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 559 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 10 000 - 14 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Bmw 32O disell
God 1998-9
Full oprema
Al felgi
Kuka
Klima
Centrallna brava
Sedisti na grejenje
Sacuvan
Servisiran redovno
Kollata je top forma

Auto plac cile j&N
Нема посетени огласи
Кон почеток