Македонски | Shqip | English |

BMW GT 530 xdrive (4x4)

Се продава од: Auto 11 фев. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 700 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Kolata e donesena od ch🇨🇭 2016,se vozi na BG tabli 2 godini vo Mk..
Moze da se carini za 1 den..bez nepotrebni komentari..
Full oprema..redovno servisirana..m paket volan i sedista..novi plocki diskovi ..

Нема посетени огласи
Кон почеток