Македонски | Shqip | English |

BMW 740Xdrive F01 Mpacket

Се продава од: Adnan 13 апр. 09:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 7-серии / BMW
Модел: 740
BMW 740Xdrive 2011Godina INDIVIDUAL ///MPacket
FULL OPREMA
GRACI + KLIMA NA SEDISTA
ZAVESI
KAMERI
MEMORIA NA SEDISTA
HEAD UP
4 NOVI GUMI GOODYEAR (RUNFLAT)+ ALPINA FELGI NOVI
4 NOVI ZIMSKI GUMI ....
Registrirano pred edna nedela...
Нема посетени огласи
Кон почеток