Македонски | Shqip | English |

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

Се продава од: Ferhan Денес 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 200 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 7-серии / BMW
Модел: 745
Prodavam BMW 745d so registracija do februari 2019.
Kolata e mnogu socuvan, so mnogu oprema.
Samo za tie sto znat sto barat.
Ima eklusivna oprema
-vakum na vrati
-greac na volan
-greac na zadni i predni sedista
-masaza na sedista
-tempomat distronic (adaptive)
-soncev krov
-navigacija, bluetooth, CD changer, Aux i drugi.
Kolata ima realni 320000km, motorot e odlicen.

Нема посетени огласи
Кон почеток