Македонски | Shqip | English |

Bmw X3 2.0D

Се продава од: Valdrim 07 мар. 14:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 700 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X3
Bmw x3 2.0xD Viti:2006 Km.197054 Me liber servisi Me dogan (Carin) Ne gjendje te rregullt. Me servis. E ardhur prej Zvicre 🇨🇭 Me goma dimri Komanda ne vollam Tempomat Mundet ndrim me VW , Bmw, Mercedes, Audi ,Land Rover Freelander
Нема посетени огласи
Кон почеток