Македонски | Shqip | English |

BMW X5

Се продава од: Bmw x5 3.5 xdrive 12 јан. 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Cena po dogovor.
Mozhe zamena so vasha dopllata
Нема посетени огласи
Кон почеток