Македонски | Shqip | English |

BMW X5 30d

Се продава од: Argjent Selimi Денес 15:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 20.610 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Dzipot e 160kw, zelenkarton registracia do juni 2019, zimski i letni gumi so bandasi.
Нема посетени огласи
Кон почеток