Македонски | Shqip | English |

Citroen c3 1.4 hdi full moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Вчера 17:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 650 ЕУР   5 350 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C3
Citroen c3 1.4 hdi
Full oprema
God 2005-6
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
Bord computer
Esp
Dobri gumi
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток