Македонски | Shqip | English |

Fiat 500 1.4

Се продава од: Ibrahim 15 јан. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.070 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: 500
Per ma shume informacione lajmrohuni ne nr: 071538720
Нема посетени огласи
Кон почеток