Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

Се продава од: GJORGI Вчера 11:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Doblo
Se prodava Doblo, vo odlicna sostojba servisirano, cetiri novi zimski gumi. Motor 1.9 so 105ks. Pali vozi. Voziloto e tovarno. Bez zameni!
Нема посетени огласи
Кон почеток