Македонски | Shqip | English |

Fiat Panda 1.3 JTD Full -08 Avto Connect

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Connect 12 мар. 10:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.050 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 250 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Panda
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 189.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMA
-ABS+SRS
-4 AERBEGA
-RADIO CD
-EL.PROZORI
-DUAL SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA

Mnogu mala potrosuvacka 4-5 l nafta na 100 km.
Нема посетени огласи
Кон почеток