Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo

Се продава од: Ermal 28 фев. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 599 ЕУР   13 999 ЕУР

Година: 2017
Менувач: Автоматски
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Tipo
Shitet Fiat Tipo viti 2017, 1.6 automatik benzin 81 kw.
Paketa EASY (https://www.fiat.mk/wp-content/uploads/2018/09/Cenovnik-FIAT-TipoSedan-17.09.2018.pdf) + ngrohje elektrike ne karriget e perparme, tempomat dhe kamere pas per parkim.
Tel & Whatsapp: 070511110
**************************************** Se prodava Fiat Tipo 2017 godina, 1.6 automatik benzin 81 kw.
Oprema EASY (https://www.fiat.mk/wp-content/uploads/2018/09/Cenovnik-FIAT-TipoSedan-17.09.2018.pdf) + greenje na prednite sedista, tempomat i zadna kamera za parkiranje.
Tel & Whatsapp: 070511110
Нема посетени огласи
Кон почеток